Den dětí 2024

5. 6. 2024

V pátek 31. 5. žáci 8. a část žáků 9. třídy uspořádali Den dětí pro své spolužáky z nižších ročníků. Ačkoliv jsme měli v záloze plán B pro případ deště, byli jsme rádi, že nebyl potřeba. Žáci chodili po stanovištích a plnili různorodé úkoly, které testovaly jejich zdatnost – hod na cíl, střelba z luku, střelba z airsoftové zbraně skákání v pytli, pexeso apod. Každý jednotlivec sbíral body na kartičku. Na konci dne jsme vyhlásili nejlepšího žáka z každé třídy. Věříme, že si děti svůj den náramně užily! Inu, posuďte sami z fotek.

Kateřina Steinerová

Jak jsme připravili Den dětí?

V pátek jsme společně my osmáci s částí deváté třídy vyrazili na hřiště. Po dvojicích jsme si vymysleli vlastní stanoviště, kterých bylo 12.

Po první hodině na hřiště dorazila čtvrtá, pátá, šestá a sedmá třída. Všichni tam plnili různé úkoly, které jsme nachystali. Na konci programu děvčata předtancovávala ostatním třídám.

Akce proběhla hladce, bez problémů a bez zranění. Nejlepší žáci z každé třídy dostali na jevišti od pana ředitele čokoládu, ale sladkou odměnu obdrželi všichni účastníci našeho Dne dětí.

Doufáme, že se to všem líbilo.

N. Zorníková, J. Doleželová, M.Vymazal 8. tř.

A jak se Den dětí líbil ostatním? Aneb Střípky z odpovědí žáků 7. třídy

• Byl to pro nás příjemný den.
  • Všechny aktivity byly super.
  • Nejvíce nás bavilo kopání na bránu a střelba.
  • Těšíme se na příští rok.
  • Akce byla moc hezky vedená.
  • Akce se vydařila.
  • Diskotéka – super!
  • Líbilo se nám závěrečné tancování.
  • Užili jsme si to.
  • Super byly i plechovky a skákání v pytlích.
  • Všechny úkoly byly moc zajímavé a velmi nás bavily.
  • Byli jsme nadšení.
  • Myslím si, že si každý našel to, co ho bavilo, a to je hlavní – všichni se bavili.

Žáci ZŠ Lipovec