Příprava na setkání s bývalými zaměstnanci školy

16. 5. 2024

V letošním školním roce jsme se rozhodli oslavit Den matek srdíčkově. Žáci deváté třídy vytvořili krásná perníková srdce, která nazdobili a zabalili. A aby nezůstalo jen u perníku, pekli i sušenková srdíčka a také se podíleli na další přípravě občerstvení na setkání s bývalými zaměstnanci školy.

To proběhlo v pondělí 13. 5. 2024 ve 14 hodin v budově naší školy. Jsme moc rádi, že se opět po roce sešlo několik našich bývalých zaměstnanců, aby si zavzpomínali a pobesedovali mezi sebou. Písničkami a básničkou je přivítaly naše žákyně Mia Anděl, Adéla Škvařilová a Tereza Kouřilová. Potom  k nim promluvil ředitel školy, který je seznámil se změnami a novinkami, které se staly během uplynulého roku.   A pak už následovala volná zábava – povídání, dotazy, vzpomínání a také výše uvedené občerstvení. Všem chutnalo a chválili naše žáky a učitele za přípravu dobrot. Každý účastník si také odnesl pěkné perníkové srdíčko na památku.

Máme radost z vydařeného  setkání  a děkujeme i my všem žákům a učitelům, kteří se na všech akcích podíleli a pomáhali.