Socializačně-adaptační přespání ve škole

20. 9. 2024

Ve čtvrtek 12. září jsme se s páťáky sešli ve škole hned dvakrát. V 16:30 odpoledne dorazily děti do školy vybaveny spacáky, karimatkami a spoustou dobrot na první společnou akci v nově rozrostlém třídním kolektivu. Odpoledne jsme strávili hraním seznamovacích a týmových her ve třídě. Poté jsme se odebrali do školní kuchyňky k přípravě večeře, při níž každý přiložil ruku k dílu. Po hygienických záležitostech jsme si naaranžovali karimatky na improvizované školní kino. Před desátou hodinou nám nezbývalo než přečíst tajemný příběh před spaním a jít spát. Stmelovací akci jsme ráno zakončili společnou snídaní v kuchyňce.

Karolína Tichá, TU 5. třídy

Fotografie ZDE.