Turnaj v přehazované v Ostrově

21. 5. 2024

V pátek 17. května 2024 pořádala ZŠ Ostrov u Macochy turnaj v přehazované škol sdružených ve skupině Cirsium. Byl určen žákyním 2. stupně a zúčastnilo se ho 5 škol.

Jelikož počasí venkovnímu pořádání nepřálo, uskutečnil se turnaj v sále kulturního domu. Hned od prvního utkání bylo vidět, jak holky bojují a snaží se uhrát každý míč. Většina utkání byla napínavých a často vyrovnaných, i přesto se však nezrodila ani jedna remíza a každý souboj tak poznal vítěze.

Pro naše holky to byla jedna z mála kolektivních sportovních akcích a opravdu si to moc užily. Navíc se jim podařilo získat krásné 3. místo, ze kterého byly opravdu velmi šťastné. Všem děkuji za výbornou reprezentaci školy.

Složení týmu

9. třída: Kateřina Burďáková, Tereza Hallová, Karolína Petruželová, Laura Petrželová, Michaela Rajnochová, Michaela Šlezingerová, Kateřina Zouharová

8. třída: Natálie Zorníková

Výsledky:

Lipovec – Ostrov 0:2

Lipovec – Podomí  2:0

Lipovec – Jedovnice 0:2

Lipovec – Křtiny 2:0

Konečné pořadí:

1. Ostrov u Macochy        2. Jedovnice       3. Lipovec       4. Křtiny      5. Podomí

Ondřej Buš